Privátní zdravotnická laboratoř

již 25 let poskytuje své služby lékařům, i přímo pacientům

Naše laboratoř byla založena 24.6.1994 Doc. MUDr. Jiřím Vozníčkem. V průběhu času měnila své majitele, až se v r. 2016 zařadila do skupiny laboratoří Vaše laboratoře.

Provádíme široké spektrum biochemických a hematologických vyšetření včetně vyšetření krevních skupin, infekční sérologická a vybraná imunologická vyšetření z běžně získávaných biologických materiálů. Poskytujeme služby pro praktické lékaře pro dospělé, pediatry a pro ambulantní specialisty napříč obory. Dále provádíme vyšetření pro veterináře a pacienty - samoplátce z Brna a jeho okolí. Příležitostně spolupracujeme s výzkumnými skupinami z Masarykovy univerzity.

Laboratoř sídlí na adrese: U Pošty 402/14, Starý Lískovec, 625 00 Brno v budově polikliniky. Vedle laboratorních služeb laboratoř provozuje na Poliklinice U Pošty odběrové místo pro odběry krve a v případě potřeby poskytuje konzultační služby.

V naší laboratoři jsou využívány moderní analytické postupy, které umožňují velmi senzitivní a rychlá stanovení nejrůznějších analytů z oblastí klinické biochemie, hematologie, endokrinologie, onkologie a dalších lékařských oborů.

Laboratoř Lab Med spol. s r.o. je držitelem akreditace dle normy ISO 15189, viz web Českého institutu pro akreditaci.

Seznam činností laboratoře v rámci flexibilního rozsahu akreditace naleznete zde.
 

Lab Med spol. s r.o.
U Pošty 402/14,
625 00 Brno - Starý Lískovec
tel. laboratoř: 571 666 510
tel. kancelář: 571 666 500

Pracovní doba: 7:00 – 15:00

Společnost Lab Med spol. s r.o. je součástí skupiny nabízející služby laboratorní medicíny

Powered by modified Warp framework (invence - advertising/new media)